تاریخ 07 شهریور 1398


جاده ی اسالم به خلخال ، جاده ایست که از استان گیلان شروع شده و در نهایت به جنوب استان اردبیل ختم میشود. جاده رویایی اسالم به خلخال یکی از زیباترین جاده های ایران است با دیدن پدیده های طبیعی در این جاده شگفت زده خواهید شد . جاده اسالم به خلخال ، جاده ای که هرچقدر هم که در موردش بگوییم کم گفته ایم. جاده ای که تا آن را تجربه نکنید ، درک نخواهید کرد که چیست.  همچنین این جاده زیبا با داشتن کلبه و ویلاهای زیبا در دل جنگل و در کنار رود خانه ها گردشگران زیادی را به خود جذب می کنید . رزرو کلبه در جاده اسالم به خلخال  با استفاده از وبسایت الوویلا بسیار راحت و قابل دسترس می باشد .

جاده اسالم به خلخال

قرار گرفتن این جاده در منطقه شمالی کشور، آن را تحت تاثیر اقلیم خاص این منطقه قرار داده؛ به طوری که در اغلب فصول سال بارش باران در آن مشاهده می شود. ارتفاع زیاد جاده نیز در نزدیکی خلخال باعث شده تا دمای هوا حتی در تابستان نیز سرد باشد و تجربه ای متفاوت برای تان رقم بزند. رطوبت و مه نیز مهمان همیشگی این جاده است چرا که در همسایگی آن، دریای خزر قرار دارد و همین بر جاذبه های جاده می افزاید.

در هر قسمت از جاده مناظری سحرانگیز پیش روی تان قرار می گیرند و شما را وادار به توقف می کنند؛ پس در گذر از این جاده رویایی صبور باشید و وقتی را هم به لذت بردن از این زیبایی ها اختصاص دهید.

طبیعت بکر و دست نخورده، زیبائی های وحشی جنگلی، زندگی سنتی افراد بومی،اجاره کلبه ارزان در جاده اسالم به خلخال ،تولید عسل های ناب، وجود آبشار و دریاچه، دشت وسیع گل و گیاهان کمیاب و... از جمله ویژگی هایی است که گردشگران می توانند در یک جاده 70 کیلومتری یک جا همه این مواهب و دیدنی ها را مشاهده کرد.

رزرو ویلا ارزان در اسالم

دامنه های سر سبز و گله های سفید گوسفندی که در دور دست ها حرکت می کنند، چشم انداز ییلاق و کلبه های چوبی روستاییان و مه ای که دره ها را سفید پوش می کند و گاهی حتی تا روی جاده می آید و درختان بلند و انبوه که سایه شان جاده کوهستان را گاهی تاریک می کند بخشی از زیبایی های این جاده رویایی است.

ویژگی بسیار خوبی که این جاده دارد این است که می توانید به راحتی ویلایی ارزان و مناسب پیدا کنید.

اقامتگاه هایی با قیمت 200 هزار تومان به بالا در این جاده بکر می باشد .

برای رزرو کلبه در جاده اسالم به خلخال  ، فقط کافی است وارد وبسایت الوویلا شوید و اقامتگاهی ارزان با امکانات خوب رزرو کنید.

وبسایت الوویلا با داشتن ویلا های ارزان، تمیز و متنوع با قیمت های پایین و مناسب به شما کمک خواهد کرد که سفری متفاوت با هزینه کمتر داشته باشید و با خیالی آسوده سفر خود را شروع کنید . همچنین تیم پشتیبانی الوویلا تا پایان سفر با شما همراه خواهد بود تا از دریافت اقامتگاه مد نظرتان مطمئن شوید. 

اجاره ویلا ارزان در اسالم

نحوه رزرو:
برای رزرو اقامتگاه کافیست در سایت الو ویلا ثبت نام کنید. سپس اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. تاریخ و تعداد نفرات خود را در فرم مربوطه وارد کنید و برروی دکمه درخواست رزرو کلیک کنید و منتظر پیام تایید میزبان بمانید

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و توانسته باشیم به شما کمک کنیم و در سفر هایتان همراهتان باشیم.