سایر مطالب

دیدنی های رامسر

تاریخ 17 مرداد 1397


روستای آیینه ورزان

تاریخ 13 بهمن 1397


روستای واریان

تاریخ 16 بهمن 1397


روستای پاده، نمونه ای از زندگی در دل کویر

تاریخ 24 شهریور 1397


روستای میمند در استان کرمان

تاریخ 17 مرداد 1397


تاثیر گرانی بنزین بر سفر

تاریخ 09 آذر 1398
تاریخ 18 مرداد 1398


روستای گیلده از توابع شهرستان آستارا به سوی اردبیل، یکی از گردنه های زیبای کشور به نام حیران، در فاصله‌ی ۲۵ کیلومتری غرب آستارا واقع شده و به طور مستقیم حدود ۵ کیلومتر با گردنه حیران فاصله دارد. در مسیر این جاده جنگلی بی نظیر، در سمت چپ جاده، تابلوی دهکده توریستی گیلده به چشم می خورد .در سال‌های اخیر به علت مناظر این روستای زیبا چندین فیلم بلند و کوتاه از سوی کارگردانان و در این روستا جلوی دوربین رفته است که می‌توان به فیلم کوتاه “نوروز گلی” برنده جشنواره لموند فرانسه اشاره کرد. اکثر اهالی این روستا به کشاورزی، دامداری و گله داری مشغول هستند.

جاده گیلده آسفالت بوده و این روستا دارای آب لوله کشی از چشمه و از آب و هوای معتدل برخوردار است. بیشترین معروفیت این روستا به دلیل توریستی بودن آن و قرار گرفتن در مسیر آبگرم علی داشی، مشه سویی و منطقه فندقلو است. به همین دلایل است که این روستا سالانه هزاران گردشگر را به خود جذب می کند . زیباترین مناطق جنگلی و کوهستانی گیلان در همجواری استان اردبیل ،کوههای جنگلی اطراف روستای گیله ده به سمت جنگل فندقلو است.

رزرو ویلا در گیلده

نکته جالب در مورد این روستا این است که سگ ‌های بزرگ چوپانان گیلده به ویژه در سال ‌های اخیر معروفیت زیادی در بین مردم آستارا پیدا کرده است.
آب گرم علی داشی، آبگرمی طبیعی است که یک حوضچه کوچک از سنگ و آجر برای شنا دارد. با حدود یک ساعت و نیم پیاده روی از میان درختچه‌های کوتاه ،آلوچه وحشی و درختان بلوط و پس از گذر از رودخانه می‌توان به جنگل‌های انبوه رسید از آنجا تا آبگرم نیز حدود یک ساعت و نیم راه است.

ویژگی بسیار خوبی که این روستا دارد این است که می توانید به راحتی ویلای ارزان و مناسب پیدا کنید . اقامتگاه هایی با قیمت 200 هزار تومن با بالا در این روستای بکر می باشد .

این روستا با داشتن ویلا های ارزان جذب مسافران را به خود چند برابر کرده است .

چشم انداز زیبا در این روستا باعث شده است مسافران زیادی در طی سال به این روستا سفر کنند.

رزرو ویلا در گیلده زیبا بسیار آسان است ، فقط کافی است وارد وبسایت الوویلا شوید و اقامتگاهی ارزان با امکانات خوب رزرو کنید.

اجاره ویلا در گیلده

وبسایت الوویلا با داشتن ویلا های استخر دار ، تمیز و متنوع با قیمت های پایین و مناسب به شما کمک خواهد کرد که سفری متفاوت با هزینه کمتر داشته باشید و با خیالی آسوده سفر خود را شروع کنید . همچنین تیم پشتیبانی الوویلا تا پایان سفر با شما همراه خواهد بود تا از دریافت اقامتگاه مد نظرتان مطمئن شوید .
نحوه رزرو:
برای رزرو اقامتگاه کافیست در سایت الو ویلا ثبت نام کنید. سپس اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. تاریخ و تعداد نفرات خود را در فرم مربوطه وارد کنید و برروی دکمه درخواست رزرو کلیک کنید و منتظر پیام تایید میزبان بمانید

کلبه چوبی در گیلده

 امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و توانسته باشیم به شما کمک کنیم و در سفر هایتان همراهتان باشیم.