تاریخ 26 خرداد 1398


سوباتان پیوند خیال با واقعیت

ییلاق سوباتان کجاست؟ ییلاق سوباتان یکی از زیباترین و سرسبز ترین ییلاق های بکر ایران است. این ییلاق زیبا در فاصله ۲۲ کیلومتری شهر لیسار تالش است. ییلاق سوباتان با چشم اندازی منحصر به فرد است که بی تردید زیباترین جاذبه طبیعی ایران است.

برای آشنایی بیشتر با این منطقه الوویلا را همراهی کنید.

سوباتان

 

تمام پیرامون این ییلاق زیبا با منظره های سرسبز پوشیده شده است که به نوعی مرز میان جنگل های تالش و دشت های اردبیل است.این منطقه با زیبایی های فراوان دارای قدمتی کهن هم است که کشف چندین قبر هزارساله تاییدی بر این موضوع است.

اجاره کلبه در سوباتان

 

 سامانه الوویلا کلبه ها و ویلاهای زیبایی در این منطقه دارد که با کلیک بر روی لینک وبسایت الوویلا می توانید به راحتی ویلای خود را در تالش(ییلاق سوباتان) اجاره کنید و سفری مملو از آرامش را داشته باشید.

اجاره ویلا

 

 

ییلاق سوباتان با دارا بودن چشمه های گوارا و خنک هوای پاک و مطبوع و جنگل های انبوه به یکی از بهترین مناطق برای سفر های تابستانی تبدیل شده است . سوباتان دارای دو معنی است.در زبان ترکی به معنی فرورفتن آب است .سو به معنی آب و باتان به معنی فرو رفتن است. معنی دیگر به معنای رویدن گلپر است . چون در سراسر این منطقه گلپر می روید. سو به معنای گلپر و وتون به معنای رویدن است.

بام گیلان

 

با توجه به زیبایی های خارق العاده ییلاق سوباتان پیشنهاد ما به شما این است که یکبار سفر به این منطقه زیبارا تجربه کنید و خاطراتی خوش برای خودتان و اطرافیانتان به ارمغان آورید و ذهنی سراسر آرامش را حس کنید. با استفاده از سامانه الوویلا به راحتی این حس های ناب را خلق کنید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.