تاریخ 21 فروردین 1398


اردیبهشت پادشاه فصل بهار

نباید در خانه ماند

وقتی باران قطره قطره

خاطراتم را بر پنجره می ریزد

 همانطور که شاعر گفت اردیبهشت فصل در خانه ماندن نیست .

اما برای بیرون زدن از خونه همیشه سوال اینه که کجا بریم ما در اینجا مکان های بکر ایران بهتون معرفی می کنیم که درماه اردیبهشت قشنگترین ماه برای سفر کردن باشند .

بهشت زمینی استان اصفهان قمصر

همه قمصر به گلاب و گل محمدیش می شناسن . این شهر زیبا در فصل بهار بخصوص در ماه اردیبهشت به بهشتی تبدیل می شود که با ورود به شهر بوی گل محمدی به مشامتون می رسه .

 

این شهر که در  ۴۱ کیلومتری جنوب کاشان واقع شده است،

یکی از رویدادهای بزرگ این شهر جشنواره گلاب‌گیری است که هر ساله از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت برگزار می‌شود..

اجاره ویلا

هلند ایران شهرستان محلات

محلات پایتخت گل ایران است که و این شهر را با نام گل می شناسند . بهترین زمان رای سفر به این شهرستان فصل بهار و ماه اردیبهشت است . فکرش را بکنید ا وارد شدن به این شهر بوی به مشامتان می رسد که هوش از سرتان می برد .

محلات با چهره زیبای آراسته شده با گونه‌های مختلف گل‌های رنگارنگ و همچنین چشمه‌های آبگرم محلات که آب آن بیماری‌های زیادی را درمان می‌کند و یکی از معروف‌ترین چشمه‌های آب گرم ایران است، هر ساله تعداد بسیار کثیری از گردشگران را به سمت خود می‌کشاند. 

اجاره ویلا

خوشا شیراز و وضع  بی مثالش

فکر نمی کنم کسی باشه که درمورد شیراز ندونه و ندونه که بهترین ماه سفر به شیراز ماه اردیبهشت است .

وقتی در باغ های سرسبز شیراز قدم می زنید و در حافظیه تفعلی به حافظ می زنید تازه معنای زندگی را می فهمید . حتما وقتی اردیبهشت ماه به شیراز سفر کردید فالوده شیرازی نوش جان کنید که با نم نم باران بهاری و بوی گلاب  فالوده خیلی میچسبه.

اجاره ویلا

دیار لاله های واژگون

دشت لاله های واژگون چهار محال و بختیاری یكی از زیباترین جلوه های بدیع و طبیعی این استان است تا جایی كه می توان از آن به عنوان "نقاشی ممتاز خالق هستی" یاد كرد. زیبایی دشت لاله‌های واژگون چون تابلوی بی‌بدیل همه جاذبه‌های گردشگری این استان را تحت شعاع خود قرار داده است.

اجاره ویلا

این دشت زیر پوششی رنگارنگ از لاله های سرخ رنگ و واژگون ، در 12 کیلومتری چلگرد و در نزدیکی روستای بنواستکی کوهرنگ آرمیده است. هوای لطیف، سبک و پاک دشت و پوشش گیاهی بسیار غنی و ارزشمند آن چشم دل هر بیننده ای را می نوازد.

 

چرا دشت دریاسر؟

دشت دریاسر یکی از مناطق طبیعی خاص ایران است که امکان تماشای دشت پر از گل، جنگل های انبوه و قله های پوشیده از برف را به یک باره برای شما فراهم می کند.

این دشت در فصل بهار میزبان گل های بابونه زرد می شود و زیبایی آن به حدی می باشد که عنوان بهشت اردیبهشت ایران را به خود اختصاص داده است.

اجاره ویلا

دشت دریاسر تنکابن یکی از زیباترین مناطق شمال ایران است که در قسمت جنوبی شهر تنکابن و در منطقه دوهزار قرار دارد.