سایر مطالب

روستای آتشگاه کرج

تاریخ 13 بهمن 1397


جاده اسالم به خلخال

تاریخ 07 شهریور 1398


رزرو آنلاین ویلا

تاریخ 04 تیر 1398


ییلاق سوباتان

تاریخ 26 خرداد 1398


دیدنی های رامسر

تاریخ 17 مرداد 1397


چگونه سفری ارزان داشته باشید؟

تاریخ 17 مرداد 1397
تاریخ 16 بهمن 1397


سفر به روستای واریان، یکی از تجربیاتی است که هرگز فراموش نخواهید کرد. روستای واریان، در 25 کیلومتری جاده چالوس واقع شده و بسیار زیبا است. افرادی که به گردشگری علاقه دارند، حتما باید یک بار هم که شده از روستای واریان بازدید کنند. روستای واریان، تنها روستای آبی ایران است که برای دسترسی به آن و گذر کردن، باید سوار قایق شوید. جالب است نه؟ این نوشته را بخوانید تا بیشتر با روستای واریان آشنا شوید. در این مطلب، درباره اقامت در روستای واریان و اجاره ویلا هم با شما صحبت کرده ایم.

اجاره ویلا

روستای واریان کجاست؟

روستای واریان، از زیباترین روستاهای بین کرج تا چالوس است. واریان، یکی از قطب های گردشگری استان البرز به شمار می رود.

روستای واریان از توابع روستای ارنگه کرج است. با سفر به روستای واریان، سد زیبای کرج را مشاهده خواهید کرد. برای رسیدن به روستای واریان و رفت و آمد، باید از قایق استفاده کنید. با سفر به واریان ، شما ونیز را در ایران تجربه خواهید کرد.

طبیعت روستای واریان بسیار فوق العاده است و زیبایی های آن حد و مرزی ندارد. عاشقان طبیعت با دیدن واریان مبهوت و شگفت زده می شوند. واریان، روستایی است که در آن مجموعه ای از درختان بلند و سرسبز، آبشارهای پرآب، گلهای زیبا و رنگارنگ، رودهای جاری، کوهستان و طبیعت بکر در کنار هم قرار گرفته اند.

روستای واریان، مکانی عالی برای استراحت و تفریح مسافران است. واریان، منطقه ای عالی برای گردشگری و جذب توریست است و به همین دلیل، امکانات رفاهی متعددی در این روستا فراهم شده است. اقامت در روستای واریان، به راحتی امکان پذیر است؛ زیرا تعداد زیادی هتل، خانه ویلایی و ویلا در این روستا ساخته شده است. با اجاره ویلا در روستای واریان، شما می توانید به راحتی در واریان اقامت داشته باشید.

محیط زیست روستای واریان بسیار زیبا است و حیوانات مختلفی در این منطقه زندگی می کنند. در هنگام گردشگری و طبیعت گردی در واریان، شاهد پروانه های رنگی، پرندگان زیبا و جیرجیرک ها خواهید بود که زیبایی طبیعت را چندین برابر کرده اند.

روستای واریان در منطقه ای کوهستانی قرار گرفته است و به دلیل مجاورت با رشته کوه البرز، آب و هوای سردی دارد. در دامنه کوه های اطراف واریان، انواع گیاهان دارویی رشد می کنند که بعضی از آنها، خواص طبی دارند.

اجاره ویلا

 

کشاورزی، باغداری و دامپروری در روستای واریان بسیار پررونق است و محصولات باغی متنوعی در روستای واریان پیدا می شود. شما می توانید غلات، میوه، لبنیات، کره و عسل را به عنوان سوغاتی از واریان به شهر خود بیاورید و از طعم لذیذ این خوردنی ها، لذت ببرید.

سکوت و آرامش را در روستای واریان می توانید به خوبی تجربه کنید. به شما توصیه می کنیم که چند روز را برای اقامت در روستای واریان در نظر بگیرید تا بتوانید همه جاذبه های واریان را به خوبی مشاهده کنید. نگران جای خوابتان هم نباشید؛ زیرا امکان اجاره ویلا در واریان، برای مسافران وجود دارد.

قایق های موجود در ورودی روستای واریان، از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 13 ظهر و از ساعت 15 تا 23 آماده خدمت رسانی هستند. اگر در فصل های شلوغ و پرمسافر مانندفصل تابستان به روستای داریان رفتید، به دلیل تعداد زیاد مسافران، باید کمی بیشتر برای رسیدن قایق ها منتظر باشید. یکی از بهترین راه ها برای سفر به این منطقه، استفاده از تور روستای واریان است.

با سفر به روستای واریان، می توانید سد زیبای کرج را مشاهده کنید. در رودخانه های پرآب این روستا، می توانید انواع تفریحات آبی هیجان انگیز مانند قایق رانی، ماهیگیری، اسکی و آب تنی را انجام دهید.

اگر به دنبال مکانی عالی برای گردشگری و سفر کوتاه مدت هستید، روستای واریان را انتخاب کنید. روستای واریان، جایگزین خوبی نسبت به شهرهای شمالی ایران است؛ زیرا سفر به واریان و اقامت در آن، ارزان تر از سفر به شمال تمام می شود.

زبان از بیان زیبایی های روستای واریان قاصر است و به همین دلیل، از شما می خواهیم خودتان به این منطقه ییلاقی زیبا بروید و زیبایی های آن را از نزدیک مشاهده کنید.

تصویر مرتبط

اقامت در روستای واریان

برای اقامت در روستای واریان، می توانید به سایت و اپلیکیشن الوویلا اعتماد کنید. الوویلا، مرجعی عالی از ویلاهای متنوع با امکانات مختلف است. به هر جای ایران که سفر کردید، با کمک اپلیکیشن الوویلا اقدام به اجاره ویلا کنید. برای سفر به روستای واریان، بهتر است قبل از شروع سفر، برای اجاره ویلا در اطراف کرج اقدام کنید تا دغدغه ای بابت اقامت در سفر نداشته باشید.

از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم. امیدواریم نکات بسیار خوبی را از طریق این نوشته یاد گرفته باشید. در اولین فرصت به روستای واریان بروید و از زیبایی های طبیعی این منطقه نهایت لذت را ببرید.