زمانی که به سفر می روید، باید به دنبال بهترین گزینه برای اقامت خود باشید. برای اینکه در سفر بتوانید استراحت کنید، می توانید به هتل بروید، ویلا اجاره کنید یا خوابیدن در چادر را تجربه کنید. یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت در سفر، اجاره یک ویلای مناسب است. اجاره ویلا، مزایای زیادی دارد که در این نوشته با آنها آشنا خواهید شد. از شما می خواهیم تا پایان این مطلب، همراه ما باشید.

اجاره ویلا

اجاره ویلا چه مزایایی دارد؟

وقتی ویلا اجاره می کنید، از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 1. اجاره ویلا باعث می شود شما و تمام اعضای خانواده تان، سرپناه مطمئن داشته باشید و شب را با آرامش و امنیت سپری کنید.
 2. هزینه اجاره ویلا کمتر از هزینه اقامت در هتل است.
 3. افرادی که در ویلا شب را می گذرانند، بهتر می توانند استراحت کنند و برای روزهای بعد، انرژی و حوصله بیشتری دارند. میزان رضایت از سفر در این افراد بیشتر است.
 4. اگر در سفرهای دسته جمعی هتل را انتخاب کنید، شما باید برای هر خانواده یک اتاق جداگانه انتخاب کنید؛ اما با اجاره ویلا، می توانید با دیگر همسفران خود در یک مکان باشید.
 5. با اجاره کردن ویلا، شما محدودیتی برای رفت و آمد نخواهید داشت. می توانید هر ساعتی از روز به گردش و تفریح بروید و مدت زمان سفرتان را آزادانه مدیریت کنید.
 6. وقتی ویلا اجاره کنید، می توانید خودتان در آشپزخانه آشپزی کنید و با این کار، در هزینه های سفرتان صرفه جویی کنید. غذا خوردن در رستوران، باعث می شود پول زیادی بپردازید؛ اما با داشتن ویلای شخصی، می توانید هزینه رستوران را حذف کنید و فقط پول خرید مواد اولیه غذاها را بپردازید.
 7. معمولا ویلاها، فضای باز و حیاط مستقل دارند؛ به همین دلیل به شما این امکان را می دهد که از طبیعت بیشتر لذت ببرید و بچه های خود را سرگرم کنید.
 8. اگر بخواهید مدت زمان بیشتری در ویلا بمانید، می توانید از صاحب ویلا تخفیف بگیرید؛ اما با انتخاب هتل، تخفیفی به شما داده نمی شود و باید هزینه مقرر را بپردازید.
 9. با اجاره کردن ویلا، شما مجبور به رعایت قوانین خاصی نیستید. اگر اهل آواز خواندن، رقص و تفریحات دسته جمعی هستید، می توانید با خیال راحت در ویلا سروصدا کنید و نگران اعتراض اتاق های بغلی و همسایه های خود نباشید.
 10. امکانات رفاهی ویلا از هتل و... بیشتر است. یعنی در ویلا، شما اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، فضای باز و حیاطی مختص به خودتان را دارید و می توانید از تمام امکانات رفاهی ویلا استفاده کنید.
 11. ویلاها، بهترین انتخاب برای مسافرتهای گروهی و خانوادگی هستند؛ زیرا آزادی عمل بیشتری به افراد می دهد و فضای بزرگتری را در اختیار مسافران قرار می دهد.
 12. با اجاره ویلا، شما در کنار مردم محلی اقامت خواهید داشت. معمولا ویلاها در کنار مناطق مسکونی شهر قرار دارند. شما با اجاره ویلا می توانید با آداب و رسوم و اخلاقیات مردم شهر مقصد بیشتر آشنا شوید. زندگی در کنار بومیان شهر، سفر شما را جذاب تر و به یاد ماندنی تر می کند.
 13. با اجاره ویلا، شما از هوای بارانی، ابری، طوفانی و برفی هراسی نخواهید داشت؛ زیرا سقف محکمی بالای سرتان است و آسیبی نخواهید دید.
 14. ویلاها سبک های مختلف دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه خانواده خود، مکان ویلا را انتخاب کنید. مثلا به سراغ ویلای جنگلی بروید یا ویلایی را در ساحل دریا اجاره کنید.
 15. ویلاها دارای انواع تجهیزات هستند و نیازی ندارید در سفر برای خرید وسایل، هزینه کنید.

اجاره ویلا

چرا بهتر است به جای چادر زدن، ویلا اجاره کنید؟

اگرچه چادر زدن هیچ هزینه ای ندارد؛ اما روش خوبی برای اسکان نیست؛ زیرا:

 • با چادر زدن و اقامت در چادر، میزان امنیت شما پایین می آید؛ زیرا چادرها فاقد قفل و حفاظ هستند. ممکن است وسایل گران قیمت شما در هنگام استراحت در چادر به سرقت برود یا افراد خطرناک به شما حمله کنند.
 • وقتی چادر خوابی را انتخاب می کنید، باید دائما حواستان به آب و هوای منطقه باشد. اگر باران ببارد یا هوا طوفانی شود، شما دیگر نمی توانید در چادر بمانید؛ زیرا زمین خیس و هوا سرد می شود.
 • چادر زدن برای افرادی که با کودکان به سفر می روند، گزینه خوبی نیست؛ زیرا تحمل و توان بچه ها از بزرگسالان کمتر است.
 • وقتی اسکان در چادر را انتخاب می کنید، باید بدانید که فضای کوچکی در اختیار خواهید داشت و شما و دیگر اعضای خانواده، محدودیت فضا دارید.
 • حیوانات کوچک و گزنده می توانند راحت به داخل چادر بیایند و به شما آسیب بزنند.
 • اگر چادر شما از شیر آب یا سرویس بهداشتی دور باشد، باید مسافت زیادی را تا شیر آب طی کنید. همچنین آشپزی کردن در چادر، کار دشوار و حتی خطرناکی است.
 • چادر زدن برای مسافرتهای دسته جمعی باعث می شود از دیگر همسفران خود غافل شوید.
 • چادر زدن فقط در مکانهای خاص و کمپ ها مجاز است؛ در نتیجه اگر شهر شلوغ شود، شما با مشکل کمبود جا برای نصب چادر مواجه می شوید.

اجاره ویلا

به همین دلایل است که به شما پیشنهاد می کنیم به جای اسکان در چادر، به دنبال روش بهتری برای اقامت در سفر باشید. شما با اجاره کردن یک ویلای مناسب، می توانید شب را با خیال راحت استراحت کنید.

لازم نیست نگران هزینه اجاره ویلا باشید؛ زیرا تنوع ویلاها بسیار زیاد است و شما می توانید با توجه به بودجه خود، اقدام به رزرو ویلا کنید. بعضی از ویلاها، یک اتاق و یک آشپزخانه دارند و هزینه آنها بسیار منطقی و ارزان است. با اجاره ویلا، شما و اعضای خانواده تان امنیت بیشتری خواهید داشت و از سفر خود بیشتر لذت می برید.

برای اینکه بتوانید با توجه به بودجه خود، بهترین ویلا را برای اقامت در سفر انتخاب کنید، به وب سایت «الوویلا» سر بزنید و ویلای مناسب خود را اجاره کنید. هم چنین می توانید اپلیکیشن اجاره ویلا در شمال  را نصب کنید و با تلفن همراه خود، به دنبال بهترین ویلاها باشید. تنوع ویلاهای الوویلا بسیار زیاد است و شما با توجه به سلیقه اعضای خانواده، می توانید بهترین و مناسب ترین ویلا را انتخاب کنید. با داشتن یک ویلای مناسب، شما از سفر خود بیشتر لذت می برید و تجربه لذت بخش تری خواهید داشت.