الوویلا، سامانه اجاره ویلا  اینبار قصد دارد یکی از مناطق زیبای گیلان، شهر تالش را بیشتر به شما معرفی کند . تالش، یکی از مقاصد بسیار زیبا در  استان گیلان است. نام این منطقه، از قوم تالش گرفته شده است. تالش در میان کوه و جنگل و دریا قرار دارد؛ زیرا از غرب با استان اردبیل، از شمال با آستارا، از جنوب با رودبار و از شرق با دریای خزر و انزلی همسایه است. طبیعت زیبای تالش، شما را به یاد عکسهای روی کارت پستال می اندازد. وقتی در ایران زندگی می کنید، حتما باید برای بازدید از این منطقه زیبا زمان بگذارید.

اجاره ویلا

جاذبه تاریخی و گردشگری و زیارتی و سیاحتی تالش

١- بقعه شامیلرزان (مدفن یکی از عرفای بزرگ قرن هشتم هجری بنام محمود شاه دینوری)

۲- بقعه آقا سید احمد تال تربه (از نوادگان امام موسی کاظم (ع))

٣- بقعه سلطان سید (از نوادگان امام موسی کاظم (ع))

۴- بقعه سیاه علم خاله سرا (از نوادگان امام موسی کاظم (ع))

۵- بقعه نرجس خاتون

۶- قلعه لیسار معروف به دژ سلسال (دوره اسماعیلیان)

۷- کاخ قشلاقی نصرالله خان سردار امجد (دوره قاجاریه)

۸- کاخ ییلاقی نصر الله خان سردار امجد (دوره قاجاریه)

۹- حمام قدیمی آق اولر (دوران صفویه)

۱۰- پارک جنگلی گیسوم تالش

۱۱- مجتمع ساحلی گردشگری گیسوم وجاده جنگلی وییلاقات متعدد

۱۲- مناطق ییلاقی سوباتان

۱۳- مناطق ییلاقی آق اولر

۱۴- جاده کوهستانی اسالم به خلخال

صنایع دستی و سوغات مردم تالش

گلیم بافی، تولیدات دستباف پشمی، جاجیم بافی، سفالگری، سرامیک سازی، حصیر بافی، جوراب بافی، تولیدات عروسک کاموایی، عروسک سازی پارچه ای، فرش بافی و شال بافی.

مراکز اقامتی در تالش

هتل ۲ ستاره تالش، هتل 1 ستاره قصر، مهمانپذیر ۲ ستاره خزر، مهمانپذیر ۳ ستاره بهمن.

اجاره ویلا

ویژگی های کشف نشده تالش

نواحی کوهستانی تالش به لحاظ برخورداری از آب و هوای مطبوع، هوای پاکیزه، چشمه های آب گرم و آب معدنی مناظر بسیار زیبای طبیعی و یادمان تاریخی و مذهبی از نقاط دیدنی است. ناحیه ییلاقی مریان در تالش، به دلیل زیبایی طبیعی و یادمان تاریخی واقع در آن بعنوان یکی از زیباترین نواحی ییلاق گیلان معروف شده است. رودهای فراوان، چشمه های پر از ماهی قزل آلا، جنگلهای فندق، اماکن باستانی و زیارتی، ساحل وسیع دریا و جنگل از جمله جاذبه های گردشگری ناحیه مریان هستند. دسترسی به ییلاق مریان از طریق شهر هشت پر در امتداد کرکان رود صورت می گیرد.

اجاره ویلا

یکی دیگر از ییلاقهای تالش، منطقه سوباتان است. در سوباتان، دشت ‌های وسیع، مراتع سرسبز و در‌ه ‌های زیبا را مشاهده خواهید کرد. در این مکان، گله های گاو گوسفند و کلبه های چوبی را خواهید دید. اگر به این ییلاق زیبا رفتید، بدانید که بخش مهمی از زیبایی های ایران را مشاهده خواهید کرد. در سوباتان، بازار محلی نیز وجود دارد که می توانید از آن دیدن کنید و سوغاتی های زیبای گیلان را از این بازار بخرید. دسترسی به ییلاق سوباتان نیز از طریق شهر هشت پر امکان پذیر است. در سوباتان، می توانید غذای محلی گیلانی را بخورید و از ترکیب فوق العاده غذاهای گیلانی لذت ببرید.

پتانسیل های شهرستان تالش

شهرستان تالش پتانسیل و بستر لازم برای تبدیل به منطقه توریستی، سیاحتی، صنعتی، دامپروری و همچنین ایجاد بندر ودیگر امکانات را دارد؛ اما تاکنون مورد کم لطفی قرار گرفته است و عنایت ویژه مسئولان استانی و کشوری را می طلبد.